0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Real Madrid
-
-
Liverpool FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
Championship, Playoffs
Fulham FC
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec
۲
۰
1 FC Slovacko
Finished
۱۸:۳۰
Banik Ostrava
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Dukla Prague
۱
۵
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc
۳
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
Bohemians 1905
-
-
Sparta Prague
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Teplice
۰
۳
SK Slavia Prague
Finished
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۸:۳۰
FC Fastav Zlin
۳
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Kuopio PS
۲
۳
Kemi Kings
Finished
۱۶:۳۰
HJK Helsinki
۳
۲
FC Honka
Finished
۱۶:۳۰
Seinajoen JK
۱
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۶:۳۰
FC Lahti
۱
۱
Vaasa PS
Finished
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
۳
۳
Rovaniemi PS
Finished
۱۶:۳۰
Ilves
۲
۰
Turku PS
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۵
۰
AIR Force United FC
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok United
۱
۰
Chainat FC
Finished
۱۷:۳۰
Police Tero FC
۶
۳
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
Suphan Buri FC
۰
۰
Prachuap FC
Finished
۱۶:۳۰
Chiangrai United
۱
۲
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۵:۱۵
Pattaya United
۰
۴
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Chonburi FC
۰
۱
Port FC
Finished
۱۶:۳۰
Ubon Umt Utd
۰
۰
Bangkok Glass FC
Finished
۱۶:۳۰
Sukhothai FC
۳
۲
Ratchaburi FC
Finished
۱۵:۳۰
USA
Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۱
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۳۰
Toronto FC
۰
۱
FC Dallas
Finished
۰۴:۳۰
Houston Dynamo
۳
۱
New York City FC
Finished
۰۵:۲۵
Brazil
Brasileiro Serie B
Atletico GO
۲
۲
Oeste SP
Finished
۰۲:۴۵
Avai SC
۳
۱
Paysandu PA
Finished
۰۲:۴۵
Coritiba PR
۲
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Fluminense RJ
-
-
Chapecoense SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
CA 3 De Febrero
۰
۲
Independiente Fbc
Finished
۰۲:۰۰
Nacional Asuncion
۳
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۴:۱۰
Estonia
Premium Liiga
Nomme Kalju FC
-
-
Paide Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viljandi JK Tulevik
۱
۳
FC Kuressaare
Finished
۱۴:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۶
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۴:۳۰
JK Trans Narva
۲
۴
FC Flora Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Superettan
IK Brage
۳
۱
Örgryte IS
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J.League 2
Tokyo Verdy
۰
۰
Ehime FC
Finished
۱۱:۳۰
Ventforet Kofu
۶
۲
Oita Trinita
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Sanga FC
۰
۲
Yokohama FC
Finished
۱۰:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۱:۳۰
FC Gifu
۲
۱
Niigata Albirex
Finished
۱۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Ostersunds FK
-
-
BK Haecken
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AIK
۳
۳
IFK Norrkoeping
Finished
۱۸:۳۰
Japan
Emperor Cup
FC Osaka
۳
۰
Tokuyama University
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki FC
۱
۲
Sony Sendai
Finished
۰۸:۳۰
Sakushin Gakuin University
۲
۲
Reinmeer Aomori
Finished
۰۸:۳۰
Saurcos Fukui
-
-
Chukyo University
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Kochi United SC
-
-
Mitsubishi Mizushima FC
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro
-
-
Niigata University HW
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Arterivo Wakayama
-
-
Honda FC
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Tadotsu FC
-
-
Kumamoto Tokai University
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Nara Club
-
-
Kanazawa Seiryo University
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
FC Ryukyu
-
-
FC Imabari
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
FBC Melgar
۳
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۵:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Arsenal De Sarandi
-
-
Cipolletti
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Seongnam FC
۴
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon FC
۰
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Proleter Novi Sad
-
-
FK Teleoptik Zemun
inprogress
۱۹:۳۰
FK Bezanija
-
-
FK Radnicki 1923
inprogress
۱۹:۳۰
FK Buducnost Dobanovci
-
-
FK Sindjelic Beograd
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga
Legia II Warszawa
-
-
GKS Wikielec
Finished
۱۴:۳۰
Wislanie Jaskowice
-
-
ZKS Unia Tarnow
inprogress
۱۹:۳۰
Piast Zmigrod
-
-
Miedz II
inprogress
۱۹:۳۰
ZKS Stal Rzeszow
-
-
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Widzew Lodz
-
-
Polonia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
FK Krasnoznamensk
-
-
Dussh Krasnoznamensk
Finished
۱۵:۰۰
Kotelniki
۴
۰
Dzhaz Elektrostal
Finished
۱۳:۳۰
FC Ozery
۶
۱
Kristall-Zarechye
Finished
۱۳:۳۰
Zvezda Lyubertsy
۲
۳
Fk Medvedi
Finished
۱۳:۳۰
Lytkarino
-
-
Grand Kurovskoe
Finished
۱۳:۳۰
FC Odintsovo
-
-
Gorky-2 Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
Ssh Odintsovo
-
-
Nara Club
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Vibor Odintsovo
-
-
Zvezda Zvenigorod
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Russia
PFL, Center
Ararat Moscow
-
-
FC Zorkij Krasnogorsk
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
LFF Cup
Vytis Vilnius
-
-
Atlantas Klaipeda
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viltis Vilnius
-
-
Utenis Utena
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kedainiai
-
-
FK Stumbras Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
Tecnico Universitario
۲
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۴۵
International
International Friendly Games
China
۱
۰
Myanmar
Finished
۱۶:۰۵
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie A
Racing Club Montevideo
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Danubio FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Promotion Playoffs
U Pva Plasencia
-
-
UCD Burlades
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
FC Lisse
-
-
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۸:۰۰
Tec
-
-
HHC Hardenberg
Finished
۱۸:۰۰
BVV Barendrecht
-
-
VV IJsselmeervogels
Finished
۱۸:۰۰
Excelsior Maassluis
-
-
Amsterdam FC
Finished
۱۸:۰۰
Achilles '29
-
-
FC Lienden
Finished
۱۸:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Tj Sokol Semin
۴
۲
Sk Recany Nad Labem 2
Finished
۱۲:۳۰
Tj Sokol Semin
-
-
Sk Recany Nad Labem
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Sudan
Premier League
AL Hilal
۳
۱
AL Shorta AL Gadarif
Finished
۰۰:۳۰
China
China League 1
Meizhou Meixian Techand FC
۱
۰
Wuhan Zall FC
Finished
۱۶:۰۰
Heilongjiang Lava Spring
۲
۱
Shanghai Shenxin
Finished
۱۲:۰۰
Chile
Primera Division
San Luis De Quillota
-
-
Universidad De Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Huachipato
-
-
Universidad De Chile
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
Saint Petersburg First League
Neva D
-
-
Kolomyagi-47
Finished
۱۵:۴۵
Konstantinovskoye-Okrug
-
-
Tsarskoye Selo
Finished
۱۴:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Vidar
۳
۰
Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Egersund
۱
۱
Skeid Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۳
۰
Nardo
Finished
۱۶:۳۰
Kfum Oslo
۲
۲
Kjelsas
Finished
۱۶:۳۰
Brattvag
-
-
Hodd IL
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Russia
Krasnodar Krai Championship
Academy Football
-
-
Medik Sochi
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Lillestrom SK
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Victoria State League 2, South East
Knox City FC
۱
۰
Mooroolbark SC
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
First Division
FK Kairat Akademija Almaty
-
-
FK Baikonur
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria NPL2, East
Eastern Lions SC
۱
۲
Werribee City FC
Finished
۰۹:۳۰
Box Hill United SC
۱
۰
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۴۵
Philippines
Philippines Football League
Stallion Laguna FC
۲
۳
Ceres-Negros FC
Finished
۱۲:۳۰
Ireland
U19 Northern Elite Division
Dundalk
-
-
Drogheda United
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Broadbeach United
۴
۱
Palm Beach Sc
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Eastern Suburbs FC
۳
۳
Gold Coast United
Finished
۱۲:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Sterlitamak-2
-
-
Zenit Salavat
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Nazionale Dante Berretti
Atalanta Bergamao
-
-
US Sassuolo Soccer
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone C, Playoffs
ACD Campodarsego Calcio
-
-
Arzignano Valchiampo
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
U19 Championship, Phase 2
FC Porto
-
-
Leixoes SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Uniao Leiria
-
-
Sporting CP
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vitoria Setubal
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Braga
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
Box Hill United
۲
۱
Whittlesea Ranges
Finished
۰۷:۱۵
ESL
۴
۰
Werribee City Fc
Finished
۰۷:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Dandenong Thunder U20
۲
۱
Melbourne Knights FC
Finished
۱۱:۳۰
Poland
II Liga
Radomiak Radom
-
-
Wisla Pulawy
inprogress
۱۹:۳۰
Garbarnia Krakow
-
-
Warta Poznan
inprogress
۱۹:۳۰
Gryf Wejherowo
-
-
GKS Belchatow
inprogress
۱۹:۳۰
Gwardia Koszalin
-
-
Stal Stalowa Wola
inprogress
۱۹:۳۰
Rozwoj Katowice
-
-
LKS Lodz
inprogress
۱۹:۳۰
USA
Premier Development League
Michigan Bucks
-
-
Lansing United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Csm Flacara Moreni
-
-
CS Sporting Rosiori
inprogress
۱۹:۳۰
Concordia Chiajna II
-
-
CS Viitorul Domnesti
inprogress
۱۹:۳۰
Georgia
National League
Chikhura Sachkhere
۱
۳
Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
Kolkheti 1913 Poti
-
-
FC Samtredia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
EPS
-
-
EIF Akademi
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Divize A
ZCE Plzen
۱
۰
SK Aritma Praha
Finished
۱۲:۴۵
Russia
Rostov Region Championship
FC Novoshakhtinsk
-
-
Volgodonsk
Finished
۱۸:۳۰
Rostov M
-
-
Nadezhda
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda B, Promotion Playoffs
CF Elche
-
-
Real Murcia Club De Futbol
inprogress
۲۰:۰۰
USA
United Soccer League
Toronto FC II
-
-
Tampa Bay Rowdies
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
North Carolina FC
۴
۰
Atlanta United 2
Finished
۰۳:۳۰
Ottawa Fury FC
۱
۰
Bethlehem Steel FC
Finished
۰۳:۳۰
Malaysia
Super League
Perak FA
-
-
Pknp FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Terengganu FA
-
-
Melaka United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kelantan FA
-
-
Negeri Sembilan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Selangor FA
-
-
Kedah
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ireland
U19 Southern Elite Division
University College Dublin
-
-
Shamrock Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Vityaz UFA
۲
۱
FC Shakhtar Korkino
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Luhacovice
۲
۱
TJ Jurinka
Finished
۱۲:۴۵
Sk Celadna
-
-
FC Irp Cesky Tesin
inprogress
۱۹:۳۰
Haj Ve Slezsku
-
-
Frenstat Pod Radhostem
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Singapore
Premier League
Home United FC
۳
۱
Dpmm FC
Finished
۱۷:۰۰
Young Lions
۱
۱
Warriors FC
Finished
۱۷:۰۰
Belgium
Beker van Belgie, Women
RC Genk Ladies A
-
-
Standard Femina de Lige
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Tirol Liga
Swarovski Wattens
-
-
Mayrhofen
Finished
۱۷:۳۰
Kematen
-
-
St Johann
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Denmark
2nd Division, Relegation Group
IF Lyseng
۰
۲
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
VSK Arhus
۱
۲
HIK Hellerup
Finished
۱۵:۳۰
Brønshøj BK
۲
۲
Naesby BK
Finished
۱۷:۳۰
Hillerod
۰
۳
Odder Igf
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Tallinna FC Levadia
-
-
Tartu SK 10 Premium
Finished
۱۸:۳۰
Tallinna FC Ajax
-
-
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
CA Joseense
-
-
União Futebol Clube
Finished
۱۷:۳۰
Amparo
-
-
Paulista FC SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Mogi Das Cruzes SP
-
-
Flamengo SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Primavera
-
-
Itararé
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SE Itapirense SP
-
-
Independente SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kiev Region
DG Shevchenkivske
-
-
Patriot Baryshevka
Finished
۱۶:۳۰
FC Mezhyhiria
-
-
Juniors Schpitki
Finished
۱۸:۳۰
FC Brovary
-
-
FC Muzychi
Finished
۱۸:۳۰
Zorya Vladislavka
-
-
Lyubomyr Stavyshe
inprogress
۱۹:۰۰
Russia
Republic of Tatarstan Championship
Delin Izhevsk
-
-
Dussh Vahitovski Rayon
Finished
۱۶:۳۰
USA
National Womens Soccer League
Portland Thorns FC
۲
۰
Utah Royals FC
Finished
۰۷:۰۰
Vietnam
V-League
HA Noi FC
۴
۳
CLB BD Thanh Hoa
Finished
۱۶:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۱
۰
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۴:۳۰
Vicem Hai Phong
۳
۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
۱۴:۳۰
QNK Quang Nam
۵
۲
NAM Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Divize C
FK Cechie Vykan
۳
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Hungary
U19 League
MTK Hungaria
۱
۳
Budapest Honved
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Nadeshiko League, Div 2, Women
Yokohama FC Seagulls
۱
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
New Farm United Reserves
۰
۶
Toowong Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Hvidovre IF
۴
۱
BK Avarta
Finished
۱۶:۳۰
Marienlyst
۲
۱
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC
۱
۰
Skovshoved IF
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
Virsliga
Spartaks Jurmala
۳
۰
Valmiera FK
Finished
۱۷:۳۰
FK Liepaja
-
-
FK Ventspils
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Poland
U19 CLJ, East
MKS Polonia Warszawa
-
-
Znicz Pruszkow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Girone B, Relegation Playoffs
Santarcangelo Calcio
-
-
Vicenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Psms Medan
-
-
Arema Indonesia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
FK Maksima
-
-
Mashtekh
Finished
۱۷:۳۰
Mashtekh
-
-
Laz St Petersburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Romania
Liga 1, Women
Olimpia Cluj
۴
۰
Acs Heniu Prundu Bargaului
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Southport Reverse
۱
۱
Mudgeeraba Reserve
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United
۶
۰
Palm Beach Sc
Finished
۰۶:۱۵
Taiwan
Intercity League
Hasus TSU FC
۶
۱
Royal Blues FC
Finished
۱۰:۳۰
Hang Yuen
۲
۰
National Sports Training Center
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
U19 Championship, Relegation, Group South
OS Belenenses
-
-
CD Cova DA Piedade
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
CS Iernut
-
-
Gaz Metan Medias II
inprogress
۱۹:۳۰
Acs Performanta Ighiu
-
-
Unirea Alba Iulia
Interrupted
۱۹:۳۰
FC Universitatea Cluj
-
-
Industria Galda
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Romania
Liga III, Seria 1
ACS Bucovina Radauti
-
-
CS Sporting Liesti
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
Superliga, Relegation / Promotion Playoffs
FK Senica
-
-
MFK Skalica
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga - Republic of Srpska, Playoff
FK Podrinje
-
-
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۲۰:۰۰
Portugal
U19 Championship, Relegation, Group North
GIL Vicente
-
-
Pacos Ferreira
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Moreirense FC
-
-
CD Aves
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Girone A, Relegation Playoffs
US Gavorrano
-
-
Cuneo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
SV Donau
-
-
Gersthofer SV
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ASK Elektra
-
-
SC Team Wiener Linien
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Italy
Supercoppa Serie C
US Lecce
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista, Women
Taubate SP
-
-
AD Centro Olimpico
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SAO Jose Dos Campos SP
-
-
Portuguesa De Desportos SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Peru
Segunda Division
Los Caimanes
-
-
CD Sport Loreto
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
Liga 2
SS Politehnica Timisoara
-
-
FC Ripensia Timisoara
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga Ost
Sv Ruden
-
-
SF Ruckersdorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria Amateur
Burgenlandliga
SC Pinkafeld
-
-
FC Deutschkreutz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Steiermark
Usv St. Anna Am Aigen
-
-
TUS Heiligenkreuz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
USA
United Women's Soccer
New York Surf
-
-
Lancaster Inferno
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Peru
Reserve League
Comerciantes Unidos R.
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Platinum Stars
-
-
Black Leopards
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Argentina
Primera C
Justo Jose de Urquiza
-
-
Central Cordoba de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Lujan
-
-
Argentino de Quilmes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana
CA Atlas
-
-
Argentino de Merlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CSYD Liniers
-
-
General Lamadrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Italy
Serie C, Girone C, Relegation Playoffs
Paganese Calcio 1926
-
-
Racing Fondi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Zone North-West
Gatchina
-
-
Avtofavorit Pskov
Finished
۱۷:۳۰
Elikort
-
-
Khimik Koryazhma
inprogress
۲۰:۰۰
Romania
Liga III, Seria 2
AFC Progresul 1944 Spartac
-
-
Fotbal Club Fcsb Sa 2
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Kvant Obninsk
-
-
FC Znamya Noginsk
Finished
۱۵:۳۰
Israel
U19 Premier Division 1
Beitar Jerusalem
-
-
Maccabi Petah Tikva
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
AO Iason Iliou
۲
۳
Pampeaniakos Peanias
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize B
SK Motorlet Praha
۱
۰
Sportovni Sdruzeni Ostra
Finished
۱۲:۴۵
Norway
Toppserien, Women
ROA
۲
۲
Arna-Bjørnar
Finished
۱۴:۳۰
Kolbotn
۳
۱
Klepp
Finished
۱۷:۰۰
Stabaek
-
-
Sandviken
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Smolevichi
-
-
Dinamo Minsk Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kharkiv Region
FC Metalist 1925
-
-
FC Pervomayskyi
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Zone Chernozemeye
Avangard-2 Kursk
-
-
Smolensk
Finished
۱۵:۳۰
FC Metallurg Lipetsk
-
-
Lokomotiv-d Liski
Finished
۱۷:۳۰
FC Olimpik Novaya Usman
-
-
Atom Novovoronezh
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Zone Privolzhye
Football Academy Of Konoplev
-
-
Quasar Samara
Finished
۱۵:۳۰
Akron Tolyatti
-
-
Sdusshor-Volga-M
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
Chayka Petropavlovskaya Borshagovka
-
-
Avanhard Korykivka
Finished
۱۵:۳۰
Usb Chernigiv
-
-
Fakel Lypovets
inprogress
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Poltava Region
FC Olimpia Savyntsi
-
-
FC Pyryatyn
Finished
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
-
-
SC Esv Parndorf 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Brazil
U20 Campeonato Mineiro Juniores
Cruzeiro MG
-
-
Villa Nova/mg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Uniao Mg
-
-
Araxa Mg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
International Youth
Toulon Tournament, Group A
England U21
۲
۱
China U21
Finished
۱۷:۳۰
Qatar U21
-
-
Mexico U21
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Kristianstads Dff
۱
۰
Eskilstuna United
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha League Rivne Region
Viliya Mlyniv
-
-
Polissya Rokytne
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
Fortetsya Kamyanets-podilskiy
-
-
Fc Dunaivci
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۰
۰
Hifk
Finished
۱۸:۳۰
FF Jaro
۵
۰
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Raufoss Fotball
-
-
Moss FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Elverum
-
-
Asker
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Fram Larvik
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Baerum
-
-
Honefoss
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Minsk
-
-
Torpedo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation round
FC Voluntari
-
-
CS Concordia Chiajna
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Venezuela
Segunda Division
Margarita FC
-
-
Libertador FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Frontera FC
-
-
Llaneros FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید